Copyright © 2001-2021 www.bugajski.pl

TANIE NOCLEGI TORUŃ - AGROTURYSTYKA "BRZOZA" POKOJE DLA FIRM (PRZY TRASIE NR 91, AUTOSTRADZIE A1 - 10 KM OD CENTRUM TORUNIA)

Agroturystyka Brzoza 10km od centrum Torunia.

NOCLEGI DLA PRACOWNIKÓW FIRM, TYLKO DŁUGOTERMINOWE OD 360 /OS/MIESIĄC , POKOJE 1-3-5-6 OSOBOWE ZE WSPÓLNĄ KUCHNIĄ, ŁAZIENKĄ

Posiadamy 5 pokoi 3-6 osobowych, dla pracowników firm, prowadzących inwestycje w Toruniu i okolicach, chętnie z Ukrainy lub innych. 

Możemy zakwaterować do 30 osób w 5 dużych pokojach. Posiadamy 2 zespoły mieszkalne , parter i piętro, w skład każdego wchodzą 2 pokoje 3-6 osobowe plus wspólna kuchnia i łazienka.

Pokoje wynajmujemy we własnym domu, w miejscowości BRZOZA, 10 km od centrum Torunia , wyjazd w kierunku Włocławka - trasa nr 91, na przeciwko przydrożnych barów. Adres: 87-103 Brzoza , ulica Ciechocińska 23 (gmina Wielka Nieszawka, powiat toruński).

Na 2 pokoje przypada jeden aneks kuchenny i przepustowa łazienka z nieograniczona ilością ciepłej wody. Do dyspozycji pralki, lodówki , kuchnie wyposażone w czajniki, kuchenki gazowe , mikrofalówki itp. Zapewniamy przyzwoite noclegi, C.O. ,dostęp do kuchni i do łazienki, ogrodzony, duży, zamykany parking w bezpośrednim sąsiedztwie budynku, bezpłatne wi-fi, pościel. Mieszkamy w tym samym budynku (osobne wejścia).

CENY : (bez żadnych dodatkowych opłat) od 12 do 50pln/osoba/doba, w zależności od wielkości grupy i długości pobytu. 360pln/osoba/brutto za cały miesiąc, przy płatności gotówką z góry za jeden miesiąc , już od kilku osób.