OPIS OBIEKTU:

Agroturystyka BRZOZA jest niewielkim gospodarstwem rolnym (3,5ha), przekształconym w roku 1998 w gospodarstwo agroturystyczne. Położone w niewielkiej odległości od centrum Torunia ( 10 km) w cichej, zapomnianej maleńkiej wiosce, zapewnia idealną bazę noclegową dla turystów, potrzebujących ciszy i spokoju. Zajmuje ono 3,5 ha terenów zielonych, bogato porośniętych drzewami i krzewami, które dają poczucie izolacji od zgiełku miasta, ulicy, sąsiadów. Polecamy dla turystów odwiedzających Toruń, zarówno indywidualnie, jak i dla grup zorganizowanych.

WYPOSAŻENIE POKOI:

Wynajmujemy pokoje we własnym domu, w którym mieszkamy przez cały rok. Dla gości wydzieliliśmy dwie części mieszkalne, z których każda posiada własne wejście, kuchnię, łazienkę i dwa lub trzy pokoje, w których jednorazowo możemy gościć nawet 30 osób. Razem posiadamy do wynajęcia 5 pokoi 2-6 osobowych.

DODATKOWE INFORMACJE:

Wszystkie pokoje są wyposażone w TV, sieć internetową, dostęp do kuchni i łazienki zapewniony. Łazienka na wyłączność - po uzgodnieniu z właścicielem. Oferujemy również: wędkowanie na zarybionym stawie naszego gospodarstwa łódki i rowery wodne naukę jazdy konnej, zaprzęgi, kuligi, oprowadzanie, lonże rowery strzelnice pneumatyczne, konsole Playstation, piłkarzyki, mini-boisko do siatkówki i piłki nożnej ogniska i rożen Można zobaczyć u nas zwierzęta hodowlane, które wychowały się w kontakcie z ludźmi, są bezpieczne i przyjaźnie nastawione. - bezprzewodowy dostęp do internetu (hotspot WiFi) w obrębie gospodarstwa.

ATRAKCJE W POBLIŻU:

Nasze gospodarstwo znajduje się w niedalekiej odległości od trasy wylotowej z Torunia w kierunku Włocławek - Łódź, w pobliżu węzła drogowego BRZOZA CZERNIEWICE.

Od centrum słynnego miasta do nas jest tylko 10 km.

Agroturystyka BRZOZA jest niewielkim gospodarstwem rolnym, przekształconym w roku 1998 w gospodarstwo agroturystyczne. Położone w niewielkiej odległości od centrum Torunia (10 km, wyjazd w stronę Łodzi) w cichej, zapomnianej, maleńkiej wiosce, położonej w dolinie Wisły, nieopodal głównej trasy nr 91 oraz Autostrady A1. Zajmuje ono 3,5 ha terenów zielonych, bogato porośniętych drzewami i krzewami, które dają poczucie izolacji od zgiełku miasta ,ulicy, sąsiadów. Zapewnia idealną bazę rekreacyjną dla turystów, potrzebujących ciszy i spokoju. Posiadamy szereg atrakcji dla dzieci, liczne zwierzęta, oraz staw rybny, co czyni ośrodek atrakcyjny na sobotnie, czy niedzielne wyjazdy z rodziną. Polecamy najtańsze noclegi w Toruniu dla długoterminowych grup zorganizowanych, w pokojach ok. 6 osobowych, już od 350 pln/mc. za osobę.

Agroturystyka Brzoza 10km od centrum Torunia.

TANIE NOCLEGI TORUŃ - AGROTURYSTYKA "BRZOZA" POKOJE DLA FIRM (PRZY TRASIE NR 91, AUTOSTRADZIE A1 - 10 KM OD CENTRUM TORUNIA)

Copyright © 2001-2024  www.bugajski.pl