Copyright © 2001-2021 www.bugajski.pl

TANIE NOCLEGI TORUŃ - AGROTURYSTYKA "BRZOZA" POKOJE DLA FIRM (PRZY TRASIE NR 91, AUTOSTRADZIE A1 - 10 KM OD CENTRUM TORUNIA)

Agroturystyka Brzoza 10km od centrum Torunia.

                                                                  Brzoza 01.06.2021r.

Gospodarstwo Agroturystyczne  „BRZOZA”

Robert Bugajski  kom  601 845 955

ul. Ciechocińska 23                                                                            

87-103 Brzoza

www.bugajski.pl  email : robert@bugajski.pl

 

 

RODZINNA OFERTA REKREACYJNA

Zapraszamy klientów indywidualnych, zwłaszcza  rodziny z dziećmi do odwiedzania naszego gospodarstwa agroturystycznego w Brzozie pod Toruniem.

Czynne w każdą sobotę, niedzielę lub święto, w godzinach 12 00 - 20 00

Można u nas miło spędzić czas , zorganizować grilla z przyjaciółmi ,zrelaksować się na łonie przyrody, pokazać dzieciom  zwierzęta i skorzystać z wielu dostępnych atrakcji.  Każdy znajdzie u nas  dla siebie stolik, potrzebne wiktuały i napoje najlepiej przywieść ze sobą. Na miejscu, do dyspozycji gości dostępne są trzy rozpalone ogniska - grille, z  podwieszoną kratą do grillowania , oraz kijami do pieczenia kiełbasek. Atrakcje głównie dla dzieci, większość  w cenie wstępu.

Wstęp: 20pln/os      - dzieci  do 3 lat bezpłatnie !

Zniżka na kartę dużej rodziny - wstęp 15 pln/os ( jedna karta -zniżka na jedną os)

Zniżka przy rezerwacjach grupowych - wstęp 15 pln/os (min. 10osób płacących )   

Atrakcje bezpłatne ( w cenie wstępu, samoobsługa)

- zjeżdżalnia dmuchana  wys. 7 metrów

- trampoliny  okrągłe, średnica 5 m

- łódki na stawie rybnym, kapoki dla dzieci

            - rowery bmx,  oraz małe , dla dzieci , również z kółkami bocznymi

            - rowerki biegowe, hamaki,  huśtawki

- traktorki z przyczepami , samochody i gokarty na pedały

            - ognisko-grill nad ogniskiem, do dyspozycji, pali się od 12 00 do 20 00

             -zwierzęta hodowlane  –konie, kozy, kury, kaczki

- siano do zabawy dla dzieci, piaskownica.

            - wędkowanie  na zarybionym stawie , własnym sprzętem

 ( złowione ryby wracają z powrotem do stawu. W naszym stawie są głownie  karasie, które dobrze biorą oraz duże  karpie i  amury- biorą słabiej, ale zdarzają sie wśród nich okazałe sztuki )

Dzieci korzystają z w atrakcji wyłącznie pod nadzorem rodziców lub opiekunów

Atrakcje dodatkowo płatne  pod nadzorem instruktora, bilet w kasie agro

- przejazd quadem elektrycznym                                       10pln/5 mi

- wypożyczenie wędki    ( kaucja zwrotna 20 pln)            10 pln/szt

- przynęta na ryby, kukurydza puszka                             5pln/puszka

- strzelnica pneumatyczna dla dzieci i dorosłych             10pln/10 strz.

- kiełbaska  do pieczenia na ognisku, tacka - komplet     5pln/szt

- kawa , herbata, frytki                                                        5pln/szt

- nuggetsy z piersi kurczaka  z frytkami                          10pln/porcja

- lody kaktus, big milk, nesquick                                       3pln/szt

- aluminiowe tacki do grilowania                                         1pln/szt

- jednorazowe sztućce, kubki, tacki papierowe                bezpłatnie

- musztarda , ketchup                                                          bezpłatnie  

DOJAZD: Miejscowość BRZOZA (TORUŃSKA) 10 km od centrum Torunia, wyjazd w kierunku Włocławek- Łódź, przy trasie   nr 91, lub  około 1 km od Czerniewic w kierunku Włocławka, zjazd z trasy oznaczony  pomarańczową tablicą „BRZOZA “ naprzeciw barów w brzozie, od zjazdu tylko 300m,  zakręty oznaczone strzałkami NOCLEGI. Posiadamy dogodny parking na terenie gospodarstwa. GPS- należy wybrać miejscowość BRZOZA  z kodem 87-103 ,  gmina  Wielka Nieszawka, powiat toruński 'Wystarczy wpisać Brzoza, centrum, ulicy i numeru nie trzeba wpisywać. Adres -  87-103 Brzoza, ulica Ciechocińska 23

REZERWACJA: Przyjazdy indywidualne na kilka godzin nie wymagają rezerwacji, jeśli jednak planuje się przyjazd większą grupą ( minimum 10 os płacących )  prosimy o kontakt telefoniczny 601 845 955  w celu  zarezerwowania odpowiedniego stolika, oraz uzyskania zniżki na wstęp. Rezerwujemy wyłącznie podwójne , drewniane stoły pod parasolami, (  taki stół przewidziany jest dla 10-20 os, jeśli jest  wiecej osób , to stoliki możemy zestawić )  znajdujące się koło grilla głównego , lub nad stawem, bezpłatnie, z dowolnym wyprzedzeniem  Mniejsze stoliki są w dużej  ilości i nie podlegają rezerwacji.

OFERTY DODATKOWE

URODZINY Wszystko tak jak w ofercie rekreacyjnej, rezerwacje stolika możliwe z większym wyprzedzeniem  , pod numerem telefonu 601 845 955 .  Urodziny do zorganizowania we własnym zakresie, nie posiadamy animatora. Tort można przekazać obsłudze do schowania do naszej lodówki do napojów .   Koszt wstępu przy rezerwacji powyżej 10 os płacących wynosi 15pln/os, jeden stolik z parasolem przewidziany jest  dla grupy 10-16, max 20 osób, dla większych grup stoliki możemy złączyć.

WYCIECZKI SZKOLNE   - w tym roku nie prowadzimy oferty na wycieczki szkolne, z powodu zamkniętych szkół. Gdyby jednak jakaś grupa dzieci lub młodzieży chciała przyjechać do brzozy w tym sezonie , i spędzić czas na świeżym powietrzu , to można skorzystać z naszej Rodzinnej Oferty Rekreacyjnej, dla przyjazdów grupowych - przy rezerwacji można ustalić dogodne dla siebie godziny i dzień przyjazdu grupy.

Prosimy jednak wziąść pod uwagę, ze w ofercie rodzinnej za wstęp płaca wszyscy, z wyjątkiem dzieci do lat 3, i nie może byc tak, ze grupa korzysta z tej oferty, a potem połowa osób nie płaci , bo to nauczyciele lub rodzice.

Na tą ofertę mozna ze sobą zabierac dowolną ilosc rodziców, jednak za wstęp płaci każdy, pow 3 lat .

W tej ofercie dzieci korzystają z atrakcji pod nadzorem rodziców lub opiekunów i dzieci trzeba  dopilnować  we własnym zakresie.

PIKNIK FIRMOWY Oferujemy do wynajęcia teren gospodarstwa , z atrakcjami, jak w ofercie rekreacyjnej, piknik do zorganizowania we własnym zakresie .Wstęp przy rezerwacji powyżej  10os płacących  wynosi 15 pln/os . Można dobrać w pakiecie atrakcje wymienione jako dodatkowo płatne .

BILET  DLA WĘDKARZA

Od 2020 roku wprowadziliśmy bilet dla wędkarza- koszt 10 pln os , w cenie tylko wędkowanie ( własnym sprzętem i przynętą )  . Czynne codziennie od 10 00 do 20 00 . Znacząco zarybiliśmy nasz staw w zeszłym  roku, jest mnóstwo małych rybek, karasi, karpi, średnie, oraz duże karpie, amury , sazany do 6 kg/szt. łowienie u nas  nie wymaga żadnych kart, pozwoleń , egzaminów, płaci sie za bilet, a złowione rybki wracają z powrotem do stawu. ( nie ma możliwości kupienia złowionych ryb,  staw jest monitorowany ) Można również wypożyczyć u nas wędkę i przynętę , jest to dodatkowy koszt 10 pln-wędka, ( kaucja zwrotne 20 pln)  5 pln przyneta ( kukurydza w puszce )  Łowiące dzieci przebywają na stawie pod nadzorem rodziców lub dorosłych opiekunów. Na naszym łowisku jest dostępny solidny podbierak na długim trzonku, oraz siatka na złowione rybki, opłata jest za każdą wchodzącą osobę , bez względu na ilość wędek, lub osób faktycznie łowiących .

NOCLEGI RODZINNE - NOWOŚĆ ! REALIZUJEMY BON TURYSTYCZNY !

W roku 2021 uruchomiliśmy jeden pokój o podwyższonym standardzie - APARTAMENT RODZINNY , z własna kuchnią, łazienką, pralką , internetem , oraz  osobnym wejściem. Pokój przeznaczony jest na wynajem krótkoterminowy , dla rodzin z dziećmi, par, lub pojedyńczych osób. Możliwość wyżywienia .  Ceny poniżej .

-pokój dla 1-2 osób dorosłych -100pln/doba

-dopłata za 1 dziecko 50 pln/dziecko/doba ( dla max 3 dzieci )

-całodzienne wyżywienie 50 pln/os - opcja  ( sniadanie 15 pln/os, obiad 20 pln/os, kolacja 15 pln/os)

-atrakcje w agroturystyce bez dopłat -ognisko grill, trampoliny, zjezdzalnie , rowerki ,traktorki łódki , piaskownica , wędkowanie własnym sprzętem , itp

-atrakcje wymagające dopłaty - quady dla dzieci, kucyki dla dzieci , strzelnica pneumatyczna , wędkowanie naszym sprzętem ( każda z atrakcji 10 pln -1 bilet )

Realizujemy bon turystyczny tylko dla osób wynajmujących apartament z dziećmi  

Rezerwacje 601 845 955 .

Doba hotelowa - przyjazd po 14 00 , wyjazd do godz 12 00

Można przyjeżdżać z pieskiem, bez dopłat .

Pokój rezerwujemy tylko na bieżący miesiąc, w perspektywie 30 dni

( rezerwacja z wyprzedzeniem ponad 2 dni  -wymagany bezzwrotny zadatek , uzgodniony telefonicznie, rezerwacje na dziś, jutro- bez zadatku  )

 

 

 

 

OFERTA AKTUALNA DO 30 .06.2021

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !